Sea Ranch Lodge

Atrakcje

Głównym atutem lokalizacji naszej Agroturystyki jest panująca wokół cisza i spokój. Jesteśmy zlokalizowani w miejscu z którego blisko zarówno do Bieszczadzkich Połonin (Ustrzyki Górne - 20 km.) jak i bieszczadzkiego morza (Jezioro Solińskie - 30 km.).

Jezioro Solińskie oferuje możliwość rejsu statkami spacerowymi, dodatkowo liczne przystanie, wypożyczalnie sprzętu pływającego rokrocznie przyciągają rzesze amatorów sportów wodnych.
W okolicy znajdą Państwo szlak zabytkowych cerkwi wzbudzających wyobraźnie z dawnych lat.

Miasteczko galicyjskie
Lutowiska


Najbliższy wyciąg narciarski oddalony jest 10 minut samochodem od naszego obiektu, a w Ustrzykach Dolnych (20 km.) znajduje się centrum sportów zimowych z wieloma trasami narciarskimi przygotowanymi dla miłośników białego szaleństwa.

Godne polecenia jest zwiedzenie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku - największy Muzeum Skansen w Polsce z bogatą kolekcją zbiorów kultury materialnej, a także królewskie miasto Sanok z Muzeum Historycznym w zamku Królewskim.

Warto zabrać ze sobą paszport na organizowane wycieczki do sentymentalnego Lwowa. W samych Lutowiskach organizowane są między innymi targi końskie, dzień żubra, psie zaprzęgi (po więcej informacji zapraszamy na stronę Gminy Lutowiska)

Zapewniamy atrakcje również zimą - jazdy skuterami, kulig i przygotowane trasy do narciarstwa biegowego.